Saha ve Randevu Hizmetleri

Saha ve randevu hizmetleri ile müşterilere daha düzenli ve etkili bir hizmet deneyimi sağlıyoruz. Profesyonel ve kişiselleştirilmiş iletişim, randevu takvimi yönetimi ve saha ziyareti organizasyonu, müşteri memnuniyetini artırıyor ve işletmenizin etkisini güçlendiriyor.

Saha ve Randevu Hizmeti Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler

  • Randevu Taleplerinin Alınması: Müşteriler, çağrı merkezine telefonla veya diğer iletişim kanallarıyla ulaşarak saha ziyareti veya randevu talebinde bulunabilirler. Bu noktada agent, müşterinin talebini alıp kaydeder.
  • Randevu Takvimi ve Planlaması: Randevucu, müşteri taleplerini takvim üzerinde planlar; uygun tarih ve saatleri belirler. Müşterinin uygun olduğu bir randevu zamanı belirlemek için esneklik sağlar.
  • Hatırlatmalar ve İkinci Uyarılar: Randevu zamanı yaklaştığında, müşterilere hatırlatmalar gönderilir. Bu sayede müşterilerin randevularını unutmamaları sağlanır. Randevu zamanına yaklaşıldığında ikinci bir hatırlatma da yapılabilir.
  • Randevu Onayı ve Değişiklik İşlemleri: Müşteri, randevuyu onaylarken veya değiştirmek istediğinde işlemler kolaylıkla gerçekleştirilir. Müşterinin randevu değişikliği talebine hızlı ve esnek bir şekilde yanıt verilir.
  • Saha Ziyareti ve Hizmet Sunumu: Belirlenen randevu zamanında saha ziyareti gerçekleştirilir. Eğitimli ve uzman personelimiz, müşterinin ihtiyaçlarını anlar ve gerekli sunumları gerçekleştirir.
  • Geribildirim ve Memnuniyet Ölçümü: Randevu sonrasında, müşteri memnuniyeti için geribildirim alınabilir. Geribildirim, hizmetin kalitesini değerlendirmek ve gelecekteki iyileştirmeler için rehberlik sağlamak açısından önemlidir.

Diğer Satış Yönetimi Hizmetlerimiz

Müşteri Kazanımı

Tele Satış Yönetimi

Onboarding Yönetimi

Üst Satış ve Çapraz Satış

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.