Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında hizmet kalitenizi ve marka güvenilirliğinizi artırabilirsiniz.

Çağrı merkezi sektörüne özel eğitimler, bulut santral kurulumu ve müşteri yolculuğu gibi pek çok alanda deneyimimize güvenebilirsiniz.

Bulut Santral Kurulumu

Bulut Santral Kurulumu hizmetimizle geleneksel telefon sistemlerine kıyasla daha esnek, ölçeklenebilir ve daha ekonomik bir iletişim çözümü sunuyoruz.

Süreç ve Müşteri Yolculuğu Tasarımı

Süreç ve Müşteri Yolculuğu Tasarımı ile müşteri memnuniyetini artıracak stratejileri belirliyor, rekabet avantajı sağlayarak rakipleriniz arasında öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Dijital Servisler

UX ve Dijital Servisler çözümlerimizle kullanıcıların ürün veya hizmetinizi rahatça kullanmasını, ihtiyaçlarını kolayca karşılamasını ve olumlu bir deneyim yaşamasını sağlıyoruz.

Inhouse Çağrı Merkezi Kurulumu

Inhouse çağrı merkezi kurulumu hizmetimizle müşteri hizmetleri, satış ve teknik destek gibi konularda şirketinize iletişim desteği sağlıyoruz.

Çağrı Merkezi Sektörüne Özgü Eğitimler

Çağrı merkezi sektörüne özgü eğitimler ile, çağrı merkezi çalışanlarının müşterilere daha iyi hizmet vermesine yardımcı olacak beceri ve bilgileri geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.