Çağrı Merkezi Konuşma Analizi

Çağrı Merkezi Konuşma Analizi ile çağrı merkezi kayıtlarındaki konuşmaları otomatik olarak analiz edebilir; konuşmaların içeriğini, tonunu ve müşteri temsilcisi ile müşteri arasındaki etkileşimleri değerlendirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Konuşma Analizi ile müşteri deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.

Çağrı Merkezi Konuşma Analizi’nin temel amacı çağrı merkezi operasyonlarını iyileştirmek, müşteri deneyimini artırmak, çalışan performansını değerlendirmek ve iş süreçlerini optimize etmektir.

Konuşma analizini ayrıca şu alanlarda da kullanabilirsiniz;

  • Müşteri Deneyimi İyileştirmesi: Konuşma analizi, müşterilerin çağrı merkezi temsilcileri ile yaşadığı deneyimi anlamak için kullanılır. Olumlu ve olumsuz deneyimleri tespit ederek, hizmet kalitesini artırmak için önlemler alabilirsiniz.
  • Çalışan Performans Değerlendirmesi: Analiz; temsilcilerin konuşma becerilerini, çözüm odaklılığını, müşteri memnuniyetini ölçmek ve geliştirmek amacıyla kullanılabilir.
  • İş Süreçlerinin İyileştirilmesi: Çağrıların yönlendirilmesi, çözüm süreçleri ve iş akışlarının verimliliğini artırmak için konuşma analizini kullanabilirsiniz.
  • Tespit Edici Analizler: Belirli ürün veya hizmetlerle ilgili sorunları veya trendleri tespit etmek için analizi kullanabilirsiniz. Bu sayede ürün geliştirme veya hizmet iyileştirme konusunda daha bilinçli kararlar alabilirsiniz.
  • Sesli Dolandırıcılık Tespiti: Konuşma analizi, potansiyel dolandırıcılık veya sahtekarlık girişimlerini tespit etmek için de kullanılabilir. Anomali ve şüpheli davranışları tanımlayarak güvenlik önlemleri alabilirsiniz.

Diğer Dijital Servis Hizmetlerimiz

Görüntülü Çağrı Merkezi

Chat / Bot

Çağrı Merkezi Yazılımı

Bulut Santral

Dijital IT Desteği

Akıllı Çalışan Takip Platformu

Sesli Yanıt Sistemleri

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.