Raporlama

Raporlama hizmetlerimiz dahilinde işletmenizin konu veya süreçlerini detaylı bir şekilde belgelendirip analiz ediyoruz. Raporlama hizmeti ile karar alma süreçlerinize katkıda bulunuyor ve stratejik planlama yapmanıza destek oluyoruz.

Finansal Raporlama Hizmetleri

İşletmelerin mali durumlarını ve performanslarını takip etmeleri için finansal raporlar oluşturuyoruz. Gelir tablosu, bilanço, nakit akışı tablosu gibi raporlarla işletmelerin finansal sağlığını değerlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Pazarlama ve Satış Raporlama Hizmetleri

Pazarlama kampanyalarının etkisini ölçmek, satış verilerini izlemek ve müşteri davranışlarını anlamak için pazarlama ve satış raporları oluşturuyoruz.

Performans İzleme Hizmetleri

İşletmelerin hedeflerine ne kadar yaklaştığını ve ilerlemenin nasıl olduğunu takip etmek için performans izleme raporları hazırlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Raporlama Hizmetleri

Müşteri geri bildirimleri ve memnuniyeti hakkında raporlar oluşturuyoruz. Bu raporlarla işletmelere müşteri deneyimini değerlendirme ve iyileştirme fırsatları sunuyoruz.

Proje Raporlama Hizmetleri

Proje ilerlemesini ve başarılarını takip etmek için proje raporları hazırlıyoruz. Bu raporlar ile proje yönetiminizi kolaylaştırabilir, gelişmeleri iş ortaklarınızla paylaşabilirsiniz.

Veri Analizi ve Görselleştirme Hizmetleri

Verileri analiz edip grafikler, tablolar ve infografiklerle görselleştiriyoruz. Bu sayede sonuçları daha anlaşılabilir bir şekilde sunuyoruz.

Özelleştirilmiş Raporlama Çözümleri

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş raporlama çözümleri sunuyoruz. Talep ettiğiniz hizmet veya ürüne özel raporlar hazırlayabiliyoruz.

Diğer Kalite ve Raporlama Hizmetlerimiz

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Kalite Ölçümleme ve Performans Koçluğu

Gölge Müşteri Aramaları

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Adaylarımıza Önemli Uyarı

Değerli adaylarımız,
 
CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan, WhatsApp üzerinden kişisel veri ve ücret isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde ve sonrasında hiç bir şekilde eğitim ücreti talep etmemektedir.
 
İş ilanlarımız Secret CV, Kariyer.Net ve Indeed platformlarındadır. Bunların dışında herhangi bir platformda yer almamaktayız.
 
Farklı firma ismi ile ilan açılıp, sonrasında marka ve ismimizi kullanarak işe alım işlemleri altında bilgi paylaşımı yapıldığı bilgisi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili şahıslar adına savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.
 
CeyBer firma isminin dışında iş ilanı ve kişilere itibar etmeyip, kişisel verilerinizi paylaşmayınız. Bu durum ile karşılaşmanız halinde firmamızla [email protected] veya 0(552) 552 0375 numaralı WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bizleri haberdar etmenizi önemle rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
CeyBer
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.