Satış Sonrası Destek

Satış sonrası destek hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ve müşteri bağlılığını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerin ürün veya hizmet satın aldıktan sonra ihtiyaç duydukları yardım ve destek konularında yanında oluyoruz.

Teknik Destek

Müşterilerin ürün veya hizmetlerle ilgili teknik sorunları veya zorlukları olduğunda deneyimli ve uzman çağrı merkezi temsilcilerimiz teknik destek sağlar. Sorunları anlamak, müşteriye uygun çözümler sunmak ve gerekirse yönlendirmek için en iyi çabayı gösteriyoruz.

Garanti ve İade İşlemleri

Müşterilere ürün veya hizmetlerin garanti süreci hakkında bilgi verir ve garanti süresi içinde ortaya çıkan problemleri çözümlemeye yönelik yardımcı oluyoruz.

Ürün Kullanımı ve Eğitimi

Müşterilere ürün veya hizmetlerin doğru ve etkin bir şekilde kullanılması için gerekli eğitimi sağlanır. Kullanım kılavuzları, video eğitimleri veya canlı rehberlik gibi yöntemlerle müşterilerin ürünleri tam kapasiteyle kullanmaları için destek oluyoruz.

Ürün Yükseltme ve Ek Hizmetler

Müşterilere mevcut ürün veya hizmetleriyle ilgili olarak daha iyi seçenekler sunuyoruz. Yükseltme seçenekleri veya ek hizmetler hakkında bilgi vererek müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Müşteri Geri Bildirimleri

Müşteri memnuniyetini artırmak ve şirketin hizmet kalitesini iyileştirmek için müşteri geri bildirimlerine önem veriyoruz. Hizmet ve ürünün geliştirilmesi için müşterilerden gelen geri bildirimleri firmaya iletiyoruz.

Satış Sonrası İlişki Yönetimi

Firmanın belirlediği akış çerçevesinde müşteri ile olan ilişkiyi sürdürmek ve güçlendirmek için düzenli olarak iletişim kuruyoruz. Müşterilerimize memnuniyet anketleri gönderiyor ve ihtiyaçlarını belirlemeye yönelik geri bildirimler alıyoruz. Müşteri sadakatini ve devamlılığını sağlamak için ilişki yönetimine büyük önem veriyoruz.

Diğer Müşteri Hizmetlerimiz

Home Agent (Evde Çalışan Müşteri Temsilcisi)

Back Office

Talep ve Şikayet Yönetimi

Çağrı Merkezi

Teknik Destek

Etik Hat

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.