Teknik Destek

Müşteri temsilcilerimiz gelen teknik destek taleplerini hızlı ve doğru bir şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözüme ulaştırmak için çalışıyor.

Tanımlama ve Sorun Analizi

Teknik destek, kullanıcıların karşılaştığı sorunları tanımlamak ve analiz etmekle başlar. Kullanıcıların yaşadığı teknik zorlukları anlamak desteğin en temel adımıdır.

Telefon veya Çevrimiçi İletişim

Kullanıcılara telefon, e-posta veya çevrimiçi platformlar aracılığıyla destek sağlanır. Kullanıcılarla etkileşim kurarak sorunları hızlı bir şekilde çözmek önemlidir.

Uzaktan Yardım ve Bağlantı

Uzaktan masaüstü bağlantıları veya diğer uzaktan erişim araçları kullanılarak kullanıcının bilgisayarına erişim sağlanır. Bu sayede sorunları uzaktan çözmek için teknik destek ekibine olanak tanınır.

Sorun Giderme ve Onarım

Teknik destek, kullanıcıların karşılaştığı sorunları tespit eder ve bunları hızlı bir şekilde giderir. Donanım veya yazılım sorunlarına müdahale ederek çözüm üretir.

Yazılım Güncellemeleri ve Yükseltmeler

Kullanıcılara yazılım güncellemeleri ve yükseltmeleri konusunda rehberlik edilir ve gerekirse bu işlemleri gerçekleştirmelerine yardımcı olunur.

Dokümantasyon ve Raporlama

Karşılaşılan sorunlar, çözüm süreçleri ve kullanıcı geri bildirimleri gibi bilgiler belgelenir. Bu sayede gelecekte benzer sorunlarla karşılaşıldığında müşteriye hızlı bir çözüm sunulabilir.

Güvenlik Kontrolleri ve Rehberlik

Kullanıcılara güvenlik konularında rehberlik edilir ve gerekirse güvenlik kontrolleri gerçekleştirilir. Bilgisayar sistemlerinin güvenliğini sağlamak için önlemler alınır.

7/24 Acil Durum Hizmetleri

Kritik durumlar için 24/7 acil durum destek hizmetleri sunulur. Sistemlerin sürekli çalışması ve kesintisiz hizmet sağlanmasını için bu konu oldukça önemlidir.

Diğer Müşteri Hizmetlerimiz

Home Agent (Evde Çalışan Müşteri Temsilcisi)

Back Office

Talep ve Şikayet Yönetimi

Satış Sonrası Destek

Çağrı Merkezi

Etik Hat

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.