Etik Hat

Şirket çalışanlarının veya müşterilerin etik dışı, yasa dışı veya şirket politikalarına uymayan uygulamaları bildirebileceği güvenli bir hat ve iletişim kanalı olarak hizmet sunuyoruz.

Bu hizmet; iş etiği ve şirket değerlerine uygunluğu sağlamak, olası yolsuzlukları önlemek ve organizasyon içindeki sorunları çözmek amacıyla kurulur.

Etik İhlal Bildirimleri

Çalışanlar veya müşteriler, iş etiği ve şirket politikalarına uymayan uygulamaları, etik ihlalleri veya yasa dışı faaliyetleri bildirebilirler. Bu ihlaller, finansal yolsuzluklar, haksız muamele, yolsuzluk, veri ihlalleri, çıkar çatışmaları gibi çeşitli konuları kapsayabilir.

Anonim Bildirim

Etik Hat Hizmeti, bildirim yapan kişinin kimliğini açıklamadan anonim bir şekilde yapılan ihbarları kabul eder. Bu, bildirim yapanların güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için önemlidir. İş ortamında korku veya baskı oluşmasını önler.

Profesyonel Bir Ekip Tarafından Yönetilir

Etik ihlal bildirimleri profesyonel ekibimiz tarafından yönetilir. Ekibimiz bildirimi inceleyerek, soruşturma başlatır. Uygun önlemleri alarak şirketin değerlerine uygunluğu ve etik standartların korunması sağlanır.

Düzenli Raporlama

Etik Hat Hizmeti, yönetime düzenli olarak raporlar sunar. Bu raporlar, yapılan ihbar sayısı, ihbarların içeriği, soruşturma sonuçları ve alınan önlemleri içerir.

Etik Hat Hizmetinin Önemi

Şirketler şeffaflığı ve etik değerlere bağlılığı artırırken, olası etik ihlalleri önceden tespit etmelerine ve uygun önlemleri alarak sorunları çözmelerine yardımcı olur. Böylece, şirketin itibarı korunur ve iş etiğine uygun çalışma ortamı sağlanır.

Diğer Müşteri Hizmetlerimiz

Home Agent (Evde Çalışan Müşteri Temsilcisi)

Back Office

Talep ve Şikayet Yönetimi

Satış Sonrası Destek

Çağrı Merkezi

Teknik Destek

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Adaylarımıza Önemli Uyarı

Değerli adaylarımız,
 
CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan, WhatsApp üzerinden kişisel veri ve ücret isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde ve sonrasında hiç bir şekilde eğitim ücreti talep etmemektedir.
 
İş ilanlarımız Secret CV, Kariyer.Net ve Indeed platformlarındadır. Bunların dışında herhangi bir platformda yer almamaktayız.
 
Farklı firma ismi ile ilan açılıp, sonrasında marka ve ismimizi kullanarak işe alım işlemleri altında bilgi paylaşımı yapıldığı bilgisi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili şahıslar adına savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.
 
CeyBer firma isminin dışında iş ilanı ve kişilere itibar etmeyip, kişisel verilerinizi paylaşmayınız. Bu durum ile karşılaşmanız halinde firmamızla [email protected] veya 0(552) 552 0375 numaralı WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bizleri haberdar etmenizi önemle rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
CeyBer
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.