Home Agent (Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi)

Evden ya da uzaktan çalışan müşteri temsilcilerimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Home Agent Çalışan Müşteri Temsilcilerimiz,

Home Agent çalışan müşteri temsilcilerimiz; profesyonel eğitim almış, deneyimli ve özenle seçilmiş kadromuzdan oluşmaktadır. Müşteri temsilcilerimizin ana odak noktası, müşteri memnuniyetini sağlamak ve işletmenizin müşteri ilişkilerini güçlendirmektir.

Maliyetleri Düşürüyor, Verimliliği Arttırıyoruz.

Home Agent modeli sayesinde kriz anlarında esnek ve dinamik bir yapı ile müşterilere kesintisiz hizmet sunuyoruz. Müşteri temsilcilerinin evden çalışma avantajlarından faydalanmalarını sağlayarak turnover oranını düşürüyor, memnuniyeti artırıyoruz.

Esnek, Dinamik ve Verimli

Hizmetlerimiz kapsamında müşterilerinizle telefon, e-posta, canlı sohbet, sosyal medya gibi farklı iletişim kanalları üzerinden etkileşime geçiyoruz. Çağdaş teknolojik altyapımız sayesinde, Home Agent çalışan müşteri temsilcilerimiz her zaman bağlantıda olacak ve müşterilerinizle sorunsuz bir iletişim sağlayacaktır.

Diğer Müşteri Hizmetlerimiz

Çağrı Merkezi

Back Office

Talep ve Şikayet Yönetimi

Satış Sonrası Destek

Teknik Destek

Etik Hat

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Adaylarımıza Önemli Uyarı

Değerli adaylarımız,
 
CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan, WhatsApp üzerinden kişisel veri ve ücret isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde ve sonrasında hiç bir şekilde eğitim ücreti talep etmemektedir.
 
İş ilanlarımız Secret CV, Kariyer.Net ve Indeed platformlarındadır. Bunların dışında herhangi bir platformda yer almamaktayız.
 
Farklı firma ismi ile ilan açılıp, sonrasında marka ve ismimizi kullanarak işe alım işlemleri altında bilgi paylaşımı yapıldığı bilgisi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili şahıslar adına savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.
 
CeyBer firma isminin dışında iş ilanı ve kişilere itibar etmeyip, kişisel verilerinizi paylaşmayınız. Bu durum ile karşılaşmanız halinde firmamızla [email protected] veya 0(552) 552 0375 numaralı WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bizleri haberdar etmenizi önemle rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
CeyBer
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.