Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Dijital Servisler

UX ve Dijital Servisler çözümlerimizle kullanıcıların ürün veya hizmetinizi rahatça kullanmasını, ihtiyaçlarını kolayca karşılamasını ve olumlu bir deneyim yaşamasını sağlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi (UX) Hizmeti

Kullanıcı Deneyimi (User Experience – UX), bir kullanıcının bir ürünü veya hizmeti kullanırken yaşadığı tüm etkileşimlerin toplamını ifade eder. Bu etkileşimler, bir web sitesi, bir mobil uygulama, bir fiziksel ürün veya hizmetle ilgili olabilir. Kullanıcı deneyimi, kullanıcının ürün veya hizmetle olan etkileşimini kolaylaştırmak, anlamlı kılmak ve kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarım, kullanılabilirlik ve duygu deneyimini içerir.

İyi bir UX, kullanıcıların ürünü veya hizmeti kolayca kullanabilmesini, keyif almasını ve ihtiyaçlarını karşılayabilmesini sağlar. Kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesi, müşteri memnuniyetini artırabilir ve sadık müşterilerin kazanılmasına yardımcı olabilir.

CeyBer olarak müşteri ve kullanıcılarınızın en iyi ürün deneyimini yaşayabilmesi için tasarım ve geliştirme konusunda destek sağlıyoruz.

Dijital Servisler

Dijital servisler, dijital teknolojilerin kullanıldığı ve genellikle internet üzerinden sunulan çeşitli hizmetlerdir. Bu hizmetler, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak veya belirli görevleri gerçekleştirmek için dijital platformlar aracılığıyla sunulur.

Dijital servisler, işletmelerin müşterilerine daha iyi hizmet sunmalarına, iş süreçlerini daha verimli hale getirmelerine ve yeni iş fırsatları yaratmalarına yardımcı olur.

CeyBer bünyesinde sunduğumuz dijital servis hizmetleri ile marka değerinizi ve müşteri memnuniyetinizi artırabilir, verimli çalışma programları ile şirketinizi büyütebilirsiniz.

Diğer Danışmanlık Hizmetlerimiz

Inhouse Çağrı Merkezi Kurulumu

Bulut Santral Kurulumu

Süreç ve Müşteri Yolculuğu Tasarımı

Çağrı Merkezi Sektörüne Özgü Eğitimler

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Adaylarımıza Önemli Uyarı

Değerli adaylarımız,
 
CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan, WhatsApp üzerinden kişisel veri ve ücret isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde ve sonrasında hiç bir şekilde eğitim ücreti talep etmemektedir.
 
İş ilanlarımız Secret CV, Kariyer.Net ve Indeed platformlarındadır. Bunların dışında herhangi bir platformda yer almamaktayız.
 
Farklı firma ismi ile ilan açılıp, sonrasında marka ve ismimizi kullanarak işe alım işlemleri altında bilgi paylaşımı yapıldığı bilgisi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili şahıslar adına savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.
 
CeyBer firma isminin dışında iş ilanı ve kişilere itibar etmeyip, kişisel verilerinizi paylaşmayınız. Bu durum ile karşılaşmanız halinde firmamızla [email protected] veya 0(552) 552 0375 numaralı WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bizleri haberdar etmenizi önemle rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
CeyBer
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.