Satış Yönetimi

Deneyimli satış uzmanlarımız ile ciro hedeflerini tutturuyor, şirket gelirlerinizi arttırıyoruz.

Her sektörün ihtiyacını karşılayan satış stratejilerimiz ile gelirlerinizi arttırmak için çalışıyoruz. 

Müşteri Kazanımı

Potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek, onları marka veya ürün hakkında bilgilendirmek ve bir satış fırsatı yaratmak için önemli bir adımdır.

Tele Satış Yönetimi

Temsilciler, potansiyel müşterilere ürün veya hizmetler hakkında bilgi verir, onların ihtiyaçlarını belirler ve satış yapmak için müşterileri ikna etmeye çalışır.

Bu süreçte, temsilcilerin etkili iletişim becerileri, satış becerileri ve ürün bilgisi büyük önem taşır.

Saha ve Randevu Hizmetleri

Bazı satış işlemleri, yüz yüze görüşme veya yerinde sunum gerekebilir. Bu adımda, müşteri temsilcisi potansiyel müşteriler ile görüşerek randevu oluşturur ve sahanın takvimini planlar. 

Onboarding Yönetimi

Satış yapılan müşterilerin onboarding süreci, satın alma işleminden sonra gerçekleşir. Bu aşamada, müşteriye ürün veya hizmetin nasıl kullanılacağı, avantajları ve destek seçenekleri hakkında bilgi verilir.

Müşteriye uygun eğitim veya rehberlik sağlanarak, müşteri memnuniyeti artırılır ve olası sorunların çözümüne yardımcı olunur.

Üst Satış (Upsell) ve Çapraz Satış (Cross Sell)

Firmanın satış hedefleri ve stratejileri doğrultusunda satış temsilcisi, mevcut müşterilere daha fazla ürün veya hizmet satmak için görüşmeler yapar. Mevcut müşterinin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara daha fazla değer katmak üzerine odaklanılır.

Upsell ile mevcut müşterilere satın aldıkları ürün ve hizmetin daha üstünü satmak amaçlanırken; çapraz satış da (cross sell) farklı ürün ve hizmetlerin kombinasyonlarını önererek satış gerçekleşir.

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.