Çağrı Merkezi Yazılımı

İşletmenizin çağrı merkezi operasyonlarını yönetmek, izlemek ve optimize etmek için özel yazılım süreçleri sunuyoruz. Bu yazılımlarla iş ve müşteri hizmetleri kalitenizi güçlendiriyoruz.

Çağrı merkezi yazılımlarıyla müşteri ilişkilerinizde teknolojinin gücünden yararlanın.

Çağrı merkezi yazılımları, müşteri hizmetleri ve iletişim operasyonlarını daha etkili ve verimli hale getirmek için kullanılır. Bu yazılımlar işletmelerin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre özelleştirilebilir. Bu sayede farklı sektörden müşterilerinize en uygun hizmeti sağlayabilirsiniz.

Çağrı merkezi yazılımları ile şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz;

1. Çağrı Yönlendirme ve Dağıtım

Yazılım, gelen çağrıları uygun ekiplere veya temsilcilere yönlendirmek için kurallar ve yönergeler oluşturabilir. Bu sayede müşterinizin sorununu hızlı ve doğru bir şekilde çözebilirsiniz.

2. Otomasyon ve IVR

IVR sistemi, arayanların belirli seçenekleri seçerek veya sesli komutlarla kendi sorunlarını çözmelerine veya doğru departmana yönlendirmelerine olanak tanır. Otomasyon ile müşterilerinizin en kısa sürede ilgili bölüme yönlenmelerini sağlayabilirsiniz.

3. Çağrı Kaydı ve İzleme

Çağrı merkezi yazılımı, çağrıları kaydedebilir ve depolayabilir. Dilerseniz bu kayıtları daha sonra müşteri geri bildirimi almak veya iş süreçlerini analiz etmek için kullanabilirsiniz.

4. Gerçek Zamanlı Analiz ve İstatistikler

Yazılımlar, çağrı merkezi performansını anlamak için gerçek zamanlı analiz ve istatistikler sunabilir. Bu sayede çağrı bekleme süreleri, yanıt süreleri, çağrı sayısı gibi verileri takip edebilir ve değerlendirebilirsiniz.

5. Müşteri Verileri ve Geçmişi

Yazılım desteği ile çağrı merkezi temsilcilerine, arayan müşterilerin geçmiş deneyimleri ve iletişim geçmişleri hakkında bilgi sağlayabilirsiniz.

6. Çağrı Kaydı ve Eğitim

Çağrı merkezi yazılımları temsilcilerin müşteriyle olan etkileşimlerini kaydetme ve bu kayıtları kullanarak eğitim yeni agentlara eğitim verebilmelerine olanak sağlar.

7. Çoklu Kanal Desteği

Yazılımlar sadece telefon görüşmeleri değil; aynı zamanda e-posta, sohbet, sosyal medya gibi farklı iletişim kanallarından gelen sorunları yönetmek için destek sağlayabilir.

8. Entegrasyon ve CRM Bağlantısı

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) sistemleriyle entegrasyon yaparak, müşteri bilgilerini senkronize edebilir ve daha iyi kişiselleştirilmiş deneyimler sunabilirsiniz.

Diğer Dijital Servis Hizmetlerimiz

Görüntülü Çağrı Merkezi

Chat / Bot

Bulut Santral

Akıllı Çalışan Takip Platformu

Dijital IT Desteği

Çağrı Merkezi Konuşma Analizi

Sesli Yanıt Sistemleri

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.