Talep ve Şikayet Yönetimi

Talep ve şikayet yönetiminde; müşterilerin her türlü taleplerini, isteklerini ve şikayetlerini alıyor, kaydediyor ve çözüme kavuşturmak için takibini gerçekleştiriyoruz.

Talep ve Şikayet Yönetimi Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler

  • Talep ve Şikayet Kaydı: Telefon, e-posta, canlı sohbet veya sosyal medya üzerinden iletişime geçen müşterilerin geri bildirimleri titizlikle kaydedilir ve dikkatle değerlendirilir.
  • Değerlendirme ve Kategorizasyon: Aldığımız geri bildirimleri ilgili kategorilere ayırarak düzenleriz. Bu sayede her talep ve şikayet, ilgili konu ve departmanlara yönlendirilir.
  • Takip ve İlerleme İzleme: Çözüm süreci boyunca talepler ve şikayetler düzenli olarak takip edilir, müşterilerle güncellemeler paylaşılır.
  • Çözüm ve Yanıt: Müşteri talepleri ve şikayetleri, en kısa sürede, en etkili şekilde çözümlenir.
  • Müşteri Geri Bildirimi: Çözüm süreci tamamlandığında, müşterilerden geri bildirim talep ederiz. Müşteri memnuniyetini ölçümler ve sürekli iyileştirmeye odaklanırız.

Diğer Müşteri Hizmetlerimiz

Home Agent (Evde Çalışan Müşteri Temsilcisi)

Back Office

Çağrı Merkezi

Satış Sonrası Destek

Teknik Destek

Etik Hat

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Adaylarımıza Önemli Uyarı

Değerli adaylarımız,
 
CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan, WhatsApp üzerinden kişisel veri ve ücret isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde ve sonrasında hiç bir şekilde eğitim ücreti talep etmemektedir.
 
İş ilanlarımız Secret CV, Kariyer.Net ve Indeed platformlarındadır. Bunların dışında herhangi bir platformda yer almamaktayız.
 
Farklı firma ismi ile ilan açılıp, sonrasında marka ve ismimizi kullanarak işe alım işlemleri altında bilgi paylaşımı yapıldığı bilgisi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili şahıslar adına savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.
 
CeyBer firma isminin dışında iş ilanı ve kişilere itibar etmeyip, kişisel verilerinizi paylaşmayınız. Bu durum ile karşılaşmanız halinde firmamızla [email protected] veya 0(552) 552 0375 numaralı WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bizleri haberdar etmenizi önemle rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
CeyBer
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.