Gölge Müşteri Aramaları

Gölge aramalarla müşteri deneyiminizi objektif bir şekilde ölçüyor, hizmet kalitenizi artırabilmeniz için destek sağlıyoruz.

Gölge müşteri aramaları ile kullanıcı deneyimini en doğru ve tarafsız şekilde ölçüyoruz.

Gölge Müşteri Araması (Mistery Shopping) hizmetimizde, gizli müşteriler gibi arama yapan personellerimiz müşteri deneyimini tarafsız bir şekilde yaşayarak gerçekçi bir şekilde değerlendirme sağlıyor.

Gizli müşteri aramalarımızı şu adımlarla gerçekleştiriyoruz.

  • Gizli Müşteri Seçimi: Bu adımda müşteri deneyimini değerlendirecek gizli müşterileri seçiyoruz. Aramaları yapacak olan personellerimize özel eğitimler veriyor, araması yapılacak sektöre en uygun çalışanları yönlendiriyoruz.
  • Görev Belirleme: Gizli müşterilere, belirli bir işletmeyi arayarak bir ürün veya hizmeti satın almak ve deneyimlemek gibi görevler veriyoruz. Bu görevler, işletmenin belirli yönlerini değerlendirmek üzerine kurgulanabiliyor.
  • Deneyimi Yaşama: Gizli müşteriler, belirtilen görevleri gerçek bir müşteri gibi tamamlıyor. Bu süreçte işletme çalışanları ile etkileşimler, hizmet kalitesi, ürün sunumu ve diğer müşteri deneyimi unsurları dikkatlice değerlendiriliyor.
  • Değerlendirme ve Raporlama: Gizli müşteriler, deneyimlerini detaylı bir şekilde raporluyor. Bu raporlar işletmeye sunulup, işletme yönetimi tarafından müşteri deneyimini iyileştirmek ve gerektiğinde işletme içi eğitimleri planlamak için kullanılıyor.

Neden gölge müşteri araması yapmalısınız?

  • Müşteri deneyimini tarafsız bir şekilde değerlendirme,
  • Hizmet kalitesini iyileştirme,
  • Personel performansını değerlendirme,
  • İşletmeler arası rekabette avantaj sağlama,
  • Ürün ve hizmetleri geliştirme,
  • Şubeler arası performans karşılaştırma.

Diğer Kalite ve Raporlama Hizmetlerimiz

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Kalite Ölçümleme ve Performans Koçluğu

Raporlama

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Adaylarımıza Önemli Uyarı

Değerli adaylarımız,
 
CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan, WhatsApp üzerinden kişisel veri ve ücret isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde ve sonrasında hiç bir şekilde eğitim ücreti talep etmemektedir.
 
İş ilanlarımız Secret CV, Kariyer.Net ve Indeed platformlarındadır. Bunların dışında herhangi bir platformda yer almamaktayız.
 
Farklı firma ismi ile ilan açılıp, sonrasında marka ve ismimizi kullanarak işe alım işlemleri altında bilgi paylaşımı yapıldığı bilgisi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili şahıslar adına savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.
 
CeyBer firma isminin dışında iş ilanı ve kişilere itibar etmeyip, kişisel verilerinizi paylaşmayınız. Bu durum ile karşılaşmanız halinde firmamızla [email protected] veya 0(552) 552 0375 numaralı WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bizleri haberdar etmenizi önemle rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
CeyBer
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.