Müşteri Kazanımı

Müşteri kazanımı adımında CeyBer Çağrı Merkezi olarak amacımız, işletmenizin ürün veya hizmetlerini potansiyel müşterilere en iyi şekilde tanıtarak onları müşterilere dönüştürmektir.

Hedef Kitle

Belirlenen kriterler doğrultusunda hedef kitle oluşturuyor ve potansiyel müşteri verilerini analiz ediyoruz.

Stratejik İletişim Planı

Daha etkili satış stratejileri geliştirmek için müşteri segmentasyonu yapıyoruz. Her müşteri segmentine yönelik özelleştirilmiş iletişim planları oluşturuyoruz. Ürün veya hizmetinizin avantajlarını vurgulayan, çekici ve ikna edici yaklaşımlar benimsiyoruz.

Proaktif İletişim

Potansiyel müşterilere telefon aracılığıyla proaktif bir şekilde ulaşarak, işletmenizin değerini ve sunduğunuz çözümleri anlatıyoruz. Bu aşamada, özenle hazırlanmış senaryolar ve argümanlar kullanarak müşterilerin ilgisini çekmeye çalışıyoruz.

Müşteri Sorularını Yanıtlama

Müşterilerin ürün veya hizmetle ilgili sorularını profesyonel bir şekilde yanıtlıyoruz. Bilgi eksikliğini gidermek ve potansiyel müşterilerin güvenini kazanmayı önemsiyoruz.

Teklif Sunma

Onayladığınız kampanya ve  stratejiler doğrultusunda potansiyel müşterilere özel teklifler sunuyoruz. İhtiyaçlarına uygun avantajlar ve fiyatlandırma seçenekleri sunarak, işletmenizin ürün veya hizmetini cazip hale getiriyoruz.

Satış İşleminin Yönetimi

Potansiyel müşterilerden gelen olumlu tepkileri yakalayıp satışa dönüştürüyoruz. Satış işlemini etkili bir şekilde yönetmek için çalışıyor, ödeme detaylarından teslimat sürecine kadar her aşamada profesyonel destek sağlıyoruz.

Diğer Satış Yönetimi Hizmetlerimiz

Tele Satış Yönetimi

Saha ve Randevu Hizmetleri

Onboarding Yönetimi

Üst Satış ve Çapraz Satış

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Adaylarımıza Önemli Uyarı

Değerli adaylarımız,
 
CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan, WhatsApp üzerinden kişisel veri ve ücret isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde ve sonrasında hiç bir şekilde eğitim ücreti talep etmemektedir.
 
İş ilanlarımız Secret CV, Kariyer.Net ve Indeed platformlarındadır. Bunların dışında herhangi bir platformda yer almamaktayız.
 
Farklı firma ismi ile ilan açılıp, sonrasında marka ve ismimizi kullanarak işe alım işlemleri altında bilgi paylaşımı yapıldığı bilgisi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili şahıslar adına savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.
 
CeyBer firma isminin dışında iş ilanı ve kişilere itibar etmeyip, kişisel verilerinizi paylaşmayınız. Bu durum ile karşılaşmanız halinde firmamızla [email protected] veya 0(552) 552 0375 numaralı WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bizleri haberdar etmenizi önemle rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
CeyBer
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.