Onboarding Yönetimi

Çağrı merkezi hizmetlerimize kusursuz geçiş için onboarding sürecini doğru bir şekilde yürütüyoruz.

Analiz

Firmanın ihtiyaçları doğrultusunda projenin detaylı fizibilitesi çıkarılır. Projenin hedefleri, kaynakları, süreçleri ve getirileri değerlendirilir. Hangi departmanlar veya süreçlerin etkileneceği belirlenir ve projenin genel stratejiyle uyumlu olmasına dikkat edilir.

Planlama

Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim ve alt yapı hazırlıkları için planlama yapılır. Analiz sonuçlarına dayanarak, onboarding sürecinin tüm detayları belirlenir. Hangi eğitimlerin, hangi materyallerin ve hangi kaynakların gerektiği planlanır. Eğitim içerikleri ve süreleri, işe alım süreçleri, alt yapı hazırlıkları gibi unsurlar detaylı bir şekilde düzenlenir. Böylece, projenin her aşamasının sorunsuz bir şekilde yönetilmesi için temel bir plan oluşturulur.

Entegrasyon

Entegrasyon aşamasında, belirlenen alt yapı ve materyallerin projenin gereksinimlerine uygun şekilde bir araya getirilmesi sağlanır. Teknolojik altyapının, yazılımların ve gereksinim duyulan donanımların etkin bir şekilde entegre edilmesi için çalışmalar yürütülür. Bu, projenin düzgün bir şekilde çalışmasını ve hedeflere ulaşmasını sağlayan önemli bir aşamadır.

Eğitim

Çalışanlara ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazandırmak amacıyla eğitimler veriyoruz. Bu kapsamda; çağrı merkezi teknolojilerinin kullanımı, iş süreçleri, müşteri ilişkileri yönetimi ve iletişim becerileri eğitimleri verilir. Eğitimler, firma ile belirlediğimiz kalite standartlarına ve raporlama ölçütlerine uygun olarak tasarlanır.

İşe Başlama

Onboarding süreci tamamlandığında, yeni müşteri temsilcileri hızlıca işe başlar. Eğitimini tamamlayan ekibimiz, edindikleri bilgi ve becerileri işlerinde etkili bir şekilde kullanmaya başlar.

Diğer Satış Yönetimi Hizmetlerimiz

Müşteri Kazanımı

Saha ve Randevu Hizmetleri

Tele Satış Yönetimi

Üst Satış ve Çapraz Satış

Bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize yazın.

Güncel iş ilanlarımızı görüntülemek ve İnsan Kaynakları Departmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.