0850'Lİ NUMARALARI ARAMAK ÜCRETLİ Mİ? 0850'Lİ HAT NE İŞE YARAR?

0850’li numara seçenekleri alan kodu içermeyen, bulunulan lokasyondan ayrı olarak IP üzerinden verilen numaralardır. Kurumsal kimlik oluşturmak isteyen firmalar, internet numarası almak isteyen işletmeler, hat değişikliği ile iletişim fırsatlarını kaybetmek istemeyen kalıcı iş girişimleri gibi farklı alanlarda kullanılır. İş yerinin kurumsal itibar oluşturmasını sağlayan bu numaralar ile kesintisiz iletişim ve uygun fiyatlı telefon seçenekleri sağlanır. Hem kurum hem de müşteri açısından konuya dair merak edilen farklı sorular bulunur. İnternet numarası ya da 0850’li numara aramak güvenli midir? Bu numaralarda ücretlendirme neye göre yapılır? Bu gibi soruların yanıtları sıkça merak edilir.

0850’Li Hat Ne İşe Yarar?

IP üzerinden verilen 0850’li numara seçenekleri, kurumlara adreslerinden bağımsız olarak telefon numarası alma olanağı sağlar. Bu sayede iş yeri değişse ya da taşınsa ile alınan hat işlevselliğini korur. Alan kodu bulunmayan 0850’li numara seçenekleri, internet numarası olarak da bilinir ve bunun nedeni, numaranın IP üzerinden alınması ve hat sahipleri için kalıcı seçenekler oluşturmasıdır. İnternet bulunan her yerden profesyonel çalışma ortamının kurulabilmesini sağlayan bu numaralar, farklı sektörlerde kullanılır.

Müşteri ya da kullanıcı yönünden bu numaralar oldukça fazla kullanım kolaylığı sağlar ve tercih edilecek olan işletmenin telefon numarasının uzun süreler boyunca sabit kalmasını sağlayacağından istenmeyen iletişim kopukluklarının önüne geçer. Mobil telefon, sabit hat ve kurumsal numaraların aramalarına açık olan 0850’li numara bulunan hat; hem kullanıcı hem de hizmet sağlayıcı için pratiklik oluşturur. Telekom gelişmeleri arasında devrim niteliği taşıyan 0850’li numara kullanımı, 444’lü numaralara göre oldukça uygun fiyatlıdır.

Müşteri hizmetleri, çağrı merkezi ve telekom üzerinden gerçekleşen satış ve pazarlama işlemleri için ideal seçenekler arasındadır. Akılda kalıcı numara seçenekleri telekom satış ve destek için prestijli seçenekler arasında yer alır. Ayrıca aramaların tek bir telekom kanalından farklı kanallara aktarılmasını ya da işveren ilgili birimlerine aktarılmasını da sağlar.

0850’Li Numara Kullanıcıları Kimlerdir?

0850’li numara seçenekleri, kalıcılıkları ve kurumsal itibar sağlayan yapıları ile farklı sektörler tarafından tercih edilir. Bankalar, hava yolu şirketleri ve tele alışveriş şirketleri gibi telekom yolu ile satış yapan kurumlar tarafından tercih edilir.

Telefonunuza gelen 0850’li numara aramaları hizmet aldığınız bu ve başka sektörlerdeki firmalara ait olabilir ve ayrıca çağrı merkezi aramaları, müşteri temsilcisi değerlendirmeleri de bu numaralar üzerinden gerçekleşebilir. Kimi zaman kurumlar verdikleri hizmetlerin değerlendirilmesi ve geri dönüşlerin raporlanması için de 0850’li numara üzerinden aramalar gerçekleştirir. Telekomünikasyon ya da yaygın kısaltması ile telekom üzerinden satış gerçekleştiren firmalar da bu numaralar üzerinden aramalar ve tanıtımlar gerçekleştirir. Destek talebi oluşturduğunuz hemen her kurumda dönüş alacağınız numaraların başında 0850’li numara seçenekleri gelir.

0850’Li Numaraları Aramak Ücretli Mi?

İnternet numarası ve 0850’li numaralar, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri için son derece işlevsel bir alan yaratır. Bu numaralar özellikle kurumsal firmalar için marka görünümünü güçlendirir. Aynı zamanda her yerden rahatlıkla aranabilen bu hatlar, 444’lü hatlara kıyasla son derece uygun fiyatlıdır.

0850’li numara aramaları sanılanın aksine ücretsiz değildir. Alan kodu olmaksızın iletişim sağlayan bu hatlar, operatörler tarafından ücrete tabi tutulmuştur. Bu ücretler operatörlerin tarifelerine göre değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte yine mobil operatörlerin sağladığı kampanyalar dâhilinde 0850’li numara araması yapmak ücretsiz dakikalar ile sağlanabilir. Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin ücretlendirilen bu hatlar, tüm telefon kullanıcılarının aralamalarına açıktır.

Neden 0850’Li Numara Kullanmalısınız?

İnternet numarası olarak da adlandırılan 0850’li hatlar, belirli bir IP üzerinden yönlendirilir ve bu hatlar, dünyanın her noktasına kolayca erişebilme imkânı sağlar. Dijital teknoloji kullanımının en belirgin örneklerinden biri haline gelmiş olan 0850’li hatlar, kullanıcılara sanal santral ve sanal sekreter gibi seçenekler de sunar. Bunun yanı sıra internet numarası kullanımı firmanın uluslararası çalışmaları için de etkili bir seçimdir. Türkiye’de ve dünyada dijital gelişmeleri takip eden ve modern pazarlama ile yakından ilgilenen tüm şirket ve markalar için internet numarası kullanmak son derece doğru bir seçenektir.

Siz de markanızı geliştirmek ve müşteri hizmetleri faaliyetlerini geliştirmek için internet numarası kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kullanıcılar ve sağlayıcılar için oldukça uygun fiyat seçenekleri sunan bu numaraları kullanarak müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin kullanım deneyimini çok daha etkili hâle getirmeniz mümkündür.

0850’Li Numara Nasıl Alınır?

Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi mobil işlemlerin gerçekleştirilmesi için de internet son derece kullanışlı bir alan olma özelliği gösterir. Firmanıza katkı sağlayacak ve pek çok farklı bölgeden arama almanıza olanak tanıyacak internet numaralarını da yine online platformlar üzerinden edinme şansınız bulunur. Profesyonel bir danışmanlık hizmeti ile 0850’li numaraları internet üzerinden kolayca alabilirsiniz.

Başvuru süreci genel olarak online platforma giriş yapmanız ve istediğiniz numarayı seçerek kullanıma uygunluğunu tespit etmeniz şeklinde gerçekleşir. Ardından uzmanlar, firmanız için gerekli tüm danışmanlık hizmetlerini sağlayarak internet numaranızı aktif hâle getirir. Aktif hâle gelen internet numaranızı kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Söz konusu hatların kullanımı, hem gelen çağrı hem de giden çağrılar için tarafınıza profesyonel bir imaj, konumdan bağımsız hat ve kesintisiz ulaşım sağlar. Siz de 0850’li numara edinmek için bize buradan ulaşabilir, süreç hakkında bilgi alabilir ve kaliteli danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bulut çağrı merkezi sistemleri, sanal sekreterlik ve sanal santral gibi son teknolojiyi pazarlama departmanınızın bir parçası hâline getirecek seçeneklerden yararlanmak için bizi tercih edin ve yaratacağınız fark ile firmanızı büyütün!

Önemli Duyuru

Önemli Duyuru Değerli Adaylarımız, CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan ve ücret isteyen kişilere itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde hiçbir şekilde eğitim ücreti

Devamını Oku »

Adıyaman Şubemiz Açıldı

Adıyaman Şubemiz Açıldı CeyBer Çağrı Merkezi Adıyaman Şubesinin Açılışı Hakkında CeyBer olarak 2016 yılında İzmir’de başlattığımız Çağrı Merkezi operasyonumuza Adıyaman şubemiz ile devam ettiğimizi bildirmekten

Devamını Oku »

Beyaz Call Center

İş Ortaklarımız ve Müşterilerimizin Dikkatine Beyazcallcenter.org Websitesi ile İlgili Yakın zamanda fark ettiğimiz üzere Beyazcallcenter.org alan adlı sitede müşterilerimizin yorumları ve websiteğimizin içeriği çalınmıştır.  CeyBer

Devamını Oku »
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.