İş Ortaklarımız ve Müşterilerimizin Dikkatine

Beyazcallcenter.org Websitesi ile İlgili

Yakın zamanda fark ettiğimiz üzere Beyazcallcenter.org alan adlı sitede müşterilerimizin yorumları ve websiteğimizin içeriği çalınmıştır. 

CeyBer olarak bahsi geçen firmayla hiçbir iş ilişkimiz ya da ortaklığımızın bulunmadığını müşterilerimizin bilgisine sunarız. 

Bize güvenerek yorumlarını ileten müşterilerimizin görüşlerinin bu şekilde çalınması bizi oldukça üzmüştür. 

Müşterilerimizin ve tüketicilerimizin  yanlış yönlendirilmemesi adına işbu bilgilendirme metnini yayınlamaktayız. 

Beyaz Call Center isimli firmaya ve siteye karşı hukuk departmanımız tarafından süreç başlatılmıştır. 

Tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimizin bilgilerine sunaruz. 

Markanıza Değer Katacak Çözümler İçin Bize Ulaşın

Adaylarımıza Önemli Uyarı

Değerli adaylarımız,
 
CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan, WhatsApp üzerinden kişisel veri ve ücret isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde ve sonrasında hiç bir şekilde eğitim ücreti talep etmemektedir.
 
İş ilanlarımız Secret CV, Kariyer.Net ve Indeed platformlarındadır. Bunların dışında herhangi bir platformda yer almamaktayız.
 
Farklı firma ismi ile ilan açılıp, sonrasında marka ve ismimizi kullanarak işe alım işlemleri altında bilgi paylaşımı yapıldığı bilgisi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili şahıslar adına savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.
 
CeyBer firma isminin dışında iş ilanı ve kişilere itibar etmeyip, kişisel verilerinizi paylaşmayınız. Bu durum ile karşılaşmanız halinde firmamızla [email protected] veya 0(552) 552 0375 numaralı WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bizleri haberdar etmenizi önemle rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
CeyBer
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.