Adıyaman Şubemiz Açıldı

CeyBer Çağrı Merkezi Adıyaman Şubesinin Açılışı Hakkında

CeyBer olarak 2016 yılında İzmir’de başlattığımız Çağrı Merkezi operasyonumuza Adıyaman şubemiz ile devam ettiğimizi bildirmekten mutluluk duyarız. Kurulduğumuz yıldan bu yana sunduğumuz inbound ve outbound çağrı merkezi, CRM yönetimi, satış ve pazarlama yönetimi, back office hizmetlerimize 200 temsilci kapasitesi ve en son teknolojiye sahip teknolojik alt yapımızla yeni ofisimizde de hız kesmeden devam edeceğiz. 

ceyber adıyaman şubesi

Hizmetlerimize İş Ortaklarımızla Devam Ediyoruz

 

Sunduğumuz yenilikçi çözümler ve birlikte geliştiğimiz Grispi müşteri destek platformu ve Dupep insan kaynakları ve performans yönetimi projeleriyle hem yerel hem de yurtdışına hizmet vermek isteyen müşterilerimize 7/24 destek sunmayı görev ediniyoruz. 

Yakın Zamanda Yurtdışı Projelerimizi Duyuracağız

Yeni çağrı merkezi ofisimizin 12 Aralık 2022 saat 14:00’da CeyBer yönetim ekibimiz, Sayın Vali Mahmut Çuhadar’ın ve Sayın Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın katılımıyla gerçekleşen açılışı ile hem Adıyaman halkımızın istihdamına katkıda bulunmayı hem de iş ortaklarımızın müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz. 

Adıyaman Çağrı Merkezi’mizde sağlayacağımız istihdamla ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. 

Markanıza Değer Katacak Çözümler İçin Bize Ulaşın

Adaylarımıza Önemli Uyarı

Değerli adaylarımız,
 
CeyBer firma adımızı kullanarak işe alım yapan, WhatsApp üzerinden kişisel veri ve ücret isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Firmamız işe alım süreçlerinde ve sonrasında hiç bir şekilde eğitim ücreti talep etmemektedir.
 
İş ilanlarımız Secret CV, Kariyer.Net ve Indeed platformlarındadır. Bunların dışında herhangi bir platformda yer almamaktayız.
 
Farklı firma ismi ile ilan açılıp, sonrasında marka ve ismimizi kullanarak işe alım işlemleri altında bilgi paylaşımı yapıldığı bilgisi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili şahıslar adına savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.
 
CeyBer firma isminin dışında iş ilanı ve kişilere itibar etmeyip, kişisel verilerinizi paylaşmayınız. Bu durum ile karşılaşmanız halinde firmamızla [email protected] veya 0(552) 552 0375 numaralı WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bizleri haberdar etmenizi önemle rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
CeyBer
Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.