Adıyaman Şubemiz Açıldı

CeyBer Çağrı Merkezi Adıyaman Şubesinin Açılışı Hakkında

CeyBer olarak 2016 yılında İzmir’de başlattığımız Çağrı Merkezi operasyonumuza Adıyaman şubemiz ile devam ettiğimizi bildirmekten mutluluk duyarız. Kurulduğumuz yıldan bu yana sunduğumuz inbound ve outbound çağrı merkezi, CRM yönetimi, satış ve pazarlama yönetimi, back office hizmetlerimize 200 temsilci kapasitesi ve en son teknolojiye sahip teknolojik alt yapımızla yeni ofisimizde de hız kesmeden devam edeceğiz. 

ceyber adıyaman şubesi

Hizmetlerimize İş Ortaklarımızla Devam Ediyoruz

 

Sunduğumuz yenilikçi çözümler ve birlikte geliştiğimiz Grispi müşteri destek platformu ve Dupep insan kaynakları ve performans yönetimi projeleriyle hem yerel hem de yurtdışına hizmet vermek isteyen müşterilerimize 7/24 destek sunmayı görev ediniyoruz. 

Yakın Zamanda Yurtdışı Projelerimizi Duyuracağız

Yeni çağrı merkezi ofisimizin 12 Aralık 2022 saat 14:00’da CeyBer yönetim ekibimiz, Sayın Vali Mahmut Çuhadar’ın ve Sayın Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın katılımıyla gerçekleşen açılışı ile hem Adıyaman halkımızın istihdamına katkıda bulunmayı hem de iş ortaklarımızın müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz. 

Adıyaman Çağrı Merkezi’mizde sağlayacağımız istihdamla ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. 

Markanıza Değer Katacak Çözümler İçin Bize Ulaşın

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.