29-30 Mayıs Haliç Kongre Merkezi Perakende Günlerinde B2B Hall4-B23 No'lu Standımıza Bekliyoruz.

29 – 30 Mayıs tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Perakende Günleri’ne katılacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz!

CeyBer Eğitim Şirketleri A.Ş, ‘önce insan’ anlayışı ile 2016 yılında kurulmuştur. Çalışan ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ilkesiyle kurulan Çağrı Merkezi markası CeyBer, 70’in üzerinde proje deneyimine imza atmıştır. E-ticaret’ten, teknoloji ve lojistik gibi pek çok farklı uzmanlık gerektiren markalara destek olmaktadır. Hizmet kalitesi ve müşteri deneyimini artırmak ve iyileştirmek için iş sağlığı ve güvenliği, sürdürülebilirlik, bilgi güvenliği, çevre bilinci, müşteri şikayeti ve yönetimi kapsamında entegre kalite yönetim sistemlerini benimsemektedir. Müşteri hizmetleri, satış yönetimi, finans, kalite ve raporlama, dijital servisler ve danışmanlık hizmetleri CeyBer bünyesinde yer almaktadır.

CeyBer Çatı Markası, Grispi, Oprisus, Plukto ve Dupep markalarıyla da müşteri deneyimini, entegre çözümlerle daha verimli hale getirmektedir.

CeyBer, ‘Yeşil Evren’ temasıyla, gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için ‘insan, çevre ve teknoloji’ uyumu felsefesini benimsemektedir.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Ceyber.com’u kullanmaya devam ederseniz, Veri ve Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayarız.